English | Slovenčina
045/5410 408

Nika

drevený nábytok na mieru

Služby

Predmetom firmy Nika je výroba dreveného nábytku na mieru. V jeho rámci sú hlavnými produktami kuchynské linky, schodištia a interiérové dvere. Základným zdrojovým materiálom pre výrobu je masívne drevo pochádzajúce prevažne zo slovenskeho kontrolovaného lesníctva, zvyšok tvoria dyhy alebo fólie a povrchová úprava. Samozrejmosťou sú takisto kvalitné kovania od renomovných výrobcov a ostatné doplnkové materiály ako sklo, látka, koža, plast atď. Na dosiahnutie čo najvyššej remeselnej predcíznosti a finálneho vyhotovenie slúžia najnovšie technologické postupy a nástroje, takisto ako prízvuk kladený na používanie obnoviteľných a ekologických materiálov.

V prvom rade, ďakujeme, že ste si vybrali práve našu firmu. Budeme sa snažiť urobiť všetko preto, aby sa vaša vysnívaná kuchyňa, schodište, obývačka alebo akýkoľvek iný nábytok stal krásnou a funkčnou súčasťou vášho domova.


Postupnosť nášho výrobného procesu na mieru je zahrnutá v týchto krokoch:

 1. Obhliadka a meranie

  Po úvodnej konzultácii, pri ktorej sa dozvieme čo najviac o vašej predstave budúceho nábytku, si dohodneme obhlidaku vášho interiéru. Pozrieme sa na proporcie a funkčnosť priestoru, kde sa bude nábytok montovať a bude zároveň vykonané aj presné meranie.

 2. Profesionálna konzultácia

  Opäť si spolu sadneme a porozprávame sa bližšie o vašich predstavách. Veľký dôraz kladieme na čistú a jasnú komunikáciu s vami, ktorá nám umožní vyhnúť sa v budúcnosti akýmkoľvek nedorozumeniam. Dôležitosť zohráva aj zistenie tých najmenších detailov, na ktorých vám záleží. Potom sa realisticky pozrieme, nakoľko je možné vašu predstavu uskutočniť, objasníme si aspekty ako rozmienstnenie, tvar, materiál, farba atd. Návrh potom spolu zosumarizujeme.

 3. Grafický návrh

  Naša dizajnérka vytvorí presný 3D návrh vášho nábytku podľa informácií zistených pri predchádzjúcej konzultácii a vyrobí ho na mieru do rozmerov zmeraných pri obhliadke interiéru. Teraz budete môcť na vlastné oči vidieť ako môže nábytok vyzerať a zároveň máte stále možnosť obmieňať materiály a tvary až kým nebudete so svojou predstavou maximálne spokojný. Ak ste už mali návrh vytvorený iným dizajnérom, pozrieme sa iba na rozmerové parametre, aby sme sa uistili, že nábytok sa vmestí do nami zistených rozmerov.


 4. Cenová ponuka

  Doteraz sme vám už zrejme dali nejakú predstavu o cene, napriek tomu až v tomto štádiu, a po dohodnutí všetkých detailov o vašom nábytku, sme schopní pre vás vypracovať na mieru ušitú cenovú ponuku. Táto bude zahrňovať všetky tu popísané kroky, od merania, dizajnu a produkcie až po dopravu a montáž.

 5. Výroba

  Naši skúsení stolári sa pustia do práce na vašom nábytku. V ich zručných rúkách sa kusy dreva zmenia na účelný a jedinečný výrobok. Vzhľadom na komplikovanosť výrobného procesu a dostupnosť materiálov sa čas výroby pohybuje individuálne od niekoľkých týždňov po mesiac-dva. Budeme vás informovať, ak sa náhodou vyskytne akékoľvek meškanie.

 6. Dodávka a montáž

  Váš nábytok je hotový a pripravený na dodanie. Teraz nastáva konečne tá chvíľa, keď vám zavoláme a dohodneme s vami termín dodania a montáže. Budeme sa snažiť, aby všetko prebehlo čo najrýchlejšie, a pokiaľ v nehnuteľnosti bývate, s čo najmeším dopadom na vaše každodenné aktivity. Naši montéri zanechajú po sebe čistý interiér a samozrejme váš krásny novotou voňajúci drevený nábytok od nás!

 7. Záruka

  Naše služby sa nekončia dodávkou. Na naše výrobky poskytujeme záruku na dva roky, v prípade dverí a schodov je to päť rokov.